Szanowni Państwo,

Witamy na stronie internetowej naszej firmy. Mamy przyjemność przedstawić Państwu szeroką ofertę wyrobów plastikowych i metalowych, mogącą sprostać oczekiwaniom i potrzebą Państwa firmy.

Przedsiębiorstwo HENZYM specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz obróbce mechanicznej metali. Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji elementów zarówno plastikowych jak i metalowych, zapewniamy ich 100% powtarzalność i wysoką jakość.

Oferujemy Państwu systemy łączeń wykorzystywane przy montażu ościeżnic, elementy ochronne niezbędne na czas transportu, okucia meblowe, zaślepki otworów oraz wiele innych wyrobów, których być może Państwo poszukują!

Od początku naszej działalności, posiadamy własną narzędziownię oraz wykwalifikowanych pracowników, tak więc wykonanie formy bądź wykrojnika prowadzimy u siebie wg zlecenia Odbiorcy. Realizujemy również zlecenia, w których klienci powierzają nam swoje oprzyrządowanie, przy czym zapewniamy adaptację do maszyny i bezpłatny serwis formy lub wykrojnika przez cały okres eksploatacji.

Wiemy jak ważnym elementem jest utrzymanie ciągłości produkcji i sprzedaży w Państwa firmie, dlatego przywiązujemy ogromną wagę również do dobrej obsługi serwisowej. Dzięki rzetelności naszej firmy zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych przedsiębiorstw i fabryk.

Firma HENZYM jest uznaną w Polsce marką. Dostarczamy produkowane przez nas wyroby do wielu czołowych producentów drzwi i ościeżnic w Polsce. Nasze produkty trafiają również na rynki: Ukrainy, Rumunii, Węgier, Czech, Słowacji, Bośni i Hercegowiny .

Wszystkich odbiorców detalicznych zapraszamy na stronę firmy DOORTECH Częstochowa, gdzie można zakupić również nasze produkty.

    Na uwagę zasługuje fakt, że zamówienia przyjmujemy przez całą dobę:

  • > pocztą elektroniczną na adres: henzym@henzym.pl
  • > faxem nr (058) 572 19 99

Do realizacji dostaw mniejszych zamówień korzystamy z usług kurierskich, natomiast duże zlecenia dostarczamy własnym transportem i na własny koszt.

Misją naszego przedsiębiorstwa jest udział w tworzeniu awangardowej stolarki budowlanej oraz meblowej.

Miło nam również będzie poszerzyć naszą ofertę o inne wyroby, zgodnie z Państwa wymaganiami i potrzebami.

Mamy nadzieję, że wkrótce nawiążemy współpracę, a przez sumienne realizowanie Państwa zamówień, zdobędziemy również i Państwa zaufanie.

Z wyrazami szacunku,
Mirosława Jeka, Paweł Jeka, Katarzyna Brauer, Ryszard Brauer

Nasi klienci