Nasze usługi

Przedsiębiorstwo HENZYM specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz obróbce mechanicznej metali.

doswiadczenie

Bazując na naszym ponad
20 letnim doświadczeniu w produkcji elementów zarówno plastikowych jak i metalowych, zapewniamy ich 100% powtarzalność i wysoką jakość.

Nieprzerwane dostawy

Wiemy jak ważnym elementem jest utrzymanie ciągłości produkcji i sprzedaży w Państwa firmie, dlatego przywiązujemy ogromną wagę również do dobrej obsługi serwisowej.

Uznana marka

Firma HENZYM jest uznaną w Polsce marką. Dostarczamy produkowane przez nas wyroby do wielu czołowych producentów drzwi i ościeżnic w Polsce.

Oferujemy Państwu

Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji elementów zarówno plastikowych jak i metalowych, zapewniamy ich 100% powtarzalność i wysoką jakość.

  • systemy łączeń wykorzystywane przy montażu ościeżnic
  • elementy ochronne niezbędne na czas transportu
  • okucia meblowe, zaślepki otworów
  • wiele innych wyrobów, których być może Państwo poszukują!
sprawdź katalog

Dostawy

Do realizacji dostaw mniejszych zamówień korzystamy z usług kurierskich, natomiast duże zlecenia dostarczamy własnym transportem i na własny koszt.

Wybrane produkty

Z całej gamy produktów wybraliśmy kilka, które chcielibyśmy zaprezentować

Oferty handlowe

Zapraszamy do współpracy w zakresie compoudingu tworzyw sztucznych oraz obrotu odpadem z tworzyw sztucznych. Zapewniamy pełną fachowość w przetwarzaniu powierzonych materiałów. W przypadku skupu odpadów zapewniamy wysokie ceny i płatność gotówką. Dysponujemy wszystkimi pozwoleniami potrzebnymi do obrotu i utylizacji odpadów z tworzyw sztucznych.

Szybki kontakt

Zapytaj nas odnośnie wybranych produktów. Wybieraj produkty z listy dodając do zapytania, a następnie prześlij do nas.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r.
( Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016r.) i polityką prywatności wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi wysłanego zapytania.

Nasi klienci